LT EN RU
Daivilva baltic

DOMINA PASLAUGŲ KAINOS?Apie mus


    „DAIVILVA BALTIC“ uždara akcinė bendrovė teikianti transporto logistikos paslaugas visoje Europoje bei vidurinės Azijos dalyje.
Nors palyginti neseniai, pasirodėme transporto logistikos rinkoje, mūsų kompanija užsirekomendavo kaip patyręs ir patikimas partneris.  Kryptinga plėtra, orientuota į klientų poreikius, griežti reikalavimai teikiamų paslaugų kokybei ir kvalifikuoti darbuotojai užtikrino sėkmingą įvairių logistikos grandžių  suderinimą. Aukšta teikiamų paslaugų kokybė, prisiimtų įsipareigojimų vykdymas, lankstumas lėmė, kad šiuo metu dirbame su stambiausiomis kompanijomis. Ilgametės patirties dėka transporto logistikoje išvystėme nuolatinių maršrutų tinklą, apimantį NVS šalis bei daugelį Europos šalių.
    „DAIVILVA BALTIC“ ekspedijuoja įvairaus spektro krovinius tarptautiniais maršrutais. Turimos ir nuolat papildomos duomenų bazės leidžia per ypatingai trumpą laiką suorganizuoti ir perduoti Jums pakrovimui reikalingą transportą, nepriklausomai nuo to, ar tai būtų tentinis automobilis, šaldytuvas ar konteineris. Sureguliuoti ryšiai su stambiomis laivybos įmonėmis leidžia gabenti krovinius konteineriuose ir be jų iš visų pasaulio uostų.
       Naujos informacinės technologijos taikomos visų procesų kontrolei ir valdymui - krovinio pervežimo procesas yra nuolatos kontroliuojamas visuose krovinio judėjimo etapuose – nuo krovinio pakrovimo, bei vežimo ir sandėliavimo iki pristatymo klientui.
          Kodėl mus?
     Nes mūsų tikslas yra išvaduoti Jus nuo rūpesčių, susijusių su derybomis ir pristatymo organizavimu. Todėl nuoširdžiai džiaugsimės matydami Jus savo klientų tarpe ir mūsų profesionalių pastangų dėka, Jūs liksite patenkinti.